Proteinka není pouze přírodní proteinová tyčinka, ale zároveň způsob, jak ukázat, že to jde i bez zbytečných obalů.

Většina tyčinek, které najdete na trhu, obsahuje syrovátkový protein a různé umělé přísady. Rozhodli jsme se vydat jinou cestou a vytvořit proteinovou tyčinku z čistě rostlinných surovin. Představujeme veganskou alternativu vhodnou pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl a chtějí vyzkoušet změnu. Vězte, že i bez přidaného cukru a chemických dochucovadel chutná prostě báječně.

Existuje spousta způsobů, jak ulehčit naší planetě. Na celém světě se dennodenně produkuje obrovské množství odpadu, který se v přírodě rozkládá několik desítek až stovek let. My naopak podporujeme filosofii zero waste a snažíme se o minimalizaci produkovaného odpadu. K tomu můžete přispět právě vy. Naším cílem je postupem času přejít na udržitelné obalové materiály a nabízet možnost dodání ve vratných krabičkách, tyčinky si tak budete moci vychutnat zcela bez výčitek.

Motto

“Netvoříme kopie produktů, které již na trhu jsou, ale neustále hledáme nové možnosti, jak vyrobit chutné, kvalitní a zdravé proteinové tyčinky, které si oblíbí každý náš zákazník, a jsou šetrné k životnímu prostředí.”

Cíle

  • nadšený zákazník,
  • podpora aktivního životního stylu,
  • výroba a prodej, které nepoškozují naší planetu

Vize

“Chceme vyrábět nejchutnější rostlinné proteinové tyčinky v Evropě, a to v bezobalové formě či rozkladatelném obalu.”

Mise

“Vyrábět pouze z kvalitních surovin, bez umělých přísad a přinést přidanou hodnotu našim zákazníkům ve formě chuti a skvělé výživové hodnoty.”