Hledáte pro svou společnost kvalitní produkt, který budou Vaši zákazníci milovat? Máte prodejnu zdravé výživy, fitko, bistro nebo kanceláře plné lidí, kteří by uvítali mít zdravou svačinku blízko po ruce? V tom případě jste na správné adrese!

Staňte se prodejním místem našich produktů a získejte velkoobchodní ceny. Pokud máte zájem distribuovat naše výrobky, rádi Vám zašleme přístupové údaje do našeho velkoobchodu a maximálně vás podpoříme.

Podmínky:

  1. Minimální odebrané množství – minimální odběr pro velkoobchod je stanoven na 3 ks balení od produktu v pravidelných intervalech (je možná individuální domluva). Vzorky lze zakoupit za maloobchodní ceny.
  2. V případě, že nakoupíte zboží do 2 500 Kč bez DPH, bude Vám účtováno dopravné dopravcem, dle sazebníku.
  3. Objednávky jsou prováděny prostřednictvím Vašeho uživatelského účtu.
  4. Při třetí a další objednávce je možno zboží vydat na fakturu se 14denní splatností.

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci prosíme vyplňte registrační formulář níže. Obratem Vás budeme kontaktovat a domluvíme další postup (velkoobchodní ceníky, podmínky, vzorky…atd).

Proteinka do kanclu

V současné chvíli nabízíme také zajištění SAMOOBSLUŽNÉHO PRODEJE NAŠICH PRODUKTŮ VE VAŠICH KANCELÁŘÍCH, a to prozatím v okrese Olomouc! Pravidelně Vám dodáme Proteinky přímo na místo, kde k nim bude mít přístup většina Vašich zaměstnanců. Funguje to jednoduše – zaměstnanci mohou tyčinku zaplatit přes QR platbu, nebo do kasičky a vybrat si z chladničky Proteinku. Krabičkový prodej můžete použít také jako benefit pro své zaměstnance a Proteinku nabídnout za dotovanou cenu či zdarma. Kontaktujte nás a my Vám poskytneme více informací.